İletişim Numarası: (+90) 332 251 0231

logo
Dil Tercihleri
tr en ar

Kurumsal

hakkimizda

Hakkımızda

Firmamız, müşterilerinin beklentilerini en etkin şekilde karşılayabilmek için, uluslararası standartlarda ki müşteriye özel ürünlerini kalite, fiyat, hız, esneklik gibi rekabet unsurlarını göz önünde bulundurarak geliştirmeyi, üretmeyi ve müşterilerine sunmayı temel ilke edinmiştir. Bu amaçla: verimli, esnek ve ileri teknoloji ile donatılmış çevik bir üretim sisteminde müşteri memnuniyetini her şeyin üzerinde gören çağdaş bir yönetim anlayışıyla, süreçlerini sorgulayan ve geliştiren, daima en iyisini hedefleyen ülke toplum ve çevre menfaatlerini göz ardı etmeksizin sürdürecektir.

vizyonumuz

Vizyonumuz

Tarım makineleri sektöründe uluslararası standartlarda ki ürünlerimiz ve temel değerlerimiz ile bölgemizde lider bir üretici, ülkemizde güçlü, saygın ve örnek bir kuruluş, çevre ve yaşam değerlerine saygılı öncü bir şirket olmaktır.

misyonumuz

Misyonumuz

Müşterilerimizin taleplerini en iyi şekilde karşılayarak ülke kalkınmasında çiftçimizin destekçisi olup, tecrübelerimizi geliştiren teknoloji ile birleştirerek, güçlü bir dünya markası olmak ve ülkemizin, toplumumuzun ve insanlığın hizmetine sunmak.