İletişim Numarası: (+90) 332 251 0231

logo
Dil Tercihleri
tr en ar

Eşmesan İlaçlama Makinaları Hakkında Sık Sorulan Sorular

Makinalarımız ve Eşmesan İlaçlama Makinaları kurumumuz ile ilgili merak ettiğiniz, sormak istediğiniz soruların cevaplarını buradan bulabilirsiniz.

Eşmesan Nedir , Ne İş Yapar ?

Firmamız, müşterilerinin beklentilerini en etkin şekilde karşılayabilmek için, uluslararası standartlarda ki müşteriye özel ürünlerini kalite, fiyat, hız, esneklik gibi rekabet unsurlarını göz önünde bulundurarak geliştirmeyi, üretmeyi ve müşterilerine sunmayı temel ilke edinmiştir. Bu amaçla: verimli, esnek ve ileri teknoloji ile donatılmış çevik bir üretim sisteminde müşteri memnuniyetini her şeyin üzerinde gören çağdaş bir yönetim anlayışıyla, süreçlerini sorgulayan ve geliştiren, daima en iyisini hedefleyen ülke toplum ve çevre menfaatlerini göz ardı etmeksizin sürdürecektir.

Makinalarımız Nasıl İmal Edilir ?

Eşmesan İlaçlama Makinları, kendi tesislerimizde, alanında uzman mühendislerimiz ve ustalarımızın ellerinden son teknoloji kullanılarak üretilen makinalardır. Kendi üretimimiz olan pompalarımızı makinalarımızda kullanıyoruz. Bir Eşmesan kuruluşu olan EMS PUMP ile birlikte son teknoloji ilaçlama makinaları sizlerin kullanımına sunuyoruz.

Makinalarımız Nasıl Kurulur ? Kullanımı Kolay Mıdır ?

Eşmesan İlaçlama Makinalarının traktörün arkasına havada takılan SPRAYDEN,ESNARUT ve ESDORU modelleri vardır. Aynı zamanda traktör ile çekilen ÇEKİLİR TİP ve ELARİ modelleri de vardır. Çok rahat bir şekilde aracınıza bağlanan ilaçlama makinalarımızın kurulumu basit, kullanımı kolay ve genel olarak hidroliktir. İlaçlama kolu katlanması hidrolik çalışır. ESDORU modelleri VDR50 BAYMATİK ve YAYLI kumanda sistemi ile çalışır.