İletişim Numarası: (+90) 332 251 0231

logo
Dil Tercihleri
tr en ar
KATEGORİLER:

Traktöre 3 askı noktadan bağlanarak, turbo fana kayış-kasnak veya şanzuman ile aktarılan güç aktarılır. İlaçlama için gerekli olan basınç hidrolik membranlı Eşmesan üretimi pompalar ile sağlanır. İlaçlama tankı olarak fiberglas veya polietilen depo kullanılır. Fan üzerinde bulunan ayırıcı ile istendiği zaman boşa alınarak pervanelerin dönmesi durdurulur. Fanın hareketli pervanesinin yön ayarı yapılarak çıkan hava debisi kontrol edilir. Fan üzerinde ki memelerin açı (hüzme) ve yön ayarı yaparak veya plaketlerini değiştirerek atış mesafesi ve atılan ilaç miktarı ayarlanabilir. Regülatör üzerinde ki dağıtıcı vanalar kullanılarak sağ, sol veya iki yöne de ilaç atışı sağlanabilir.

ÜRÜN KATEGORİSİ:

ESDORU TURBO MODELLERİ

Su filtresi kolay temizlenecek şekilde konumlandırılmıştır. Basınç regülatörü sayesinde basınç ayarı kolay bir şekilde yapılabilmektedir. Aynı anda manuel hortum sarma mekanizması takılarak esnek kullanım imkanı sağlar. Asılır tipte üç nokta askı sistemi, traktöre kolayca monte etmeyi sağlar.

ÜRÜN KATEGORİSİ:

ESDORU TURBO MODELLERİ

Traktöre 3 askı noktadan bağlanarak, turbo fana kayış-kasnak veya şanzuman ile aktarılan güç aktarılır. İlaçlama için gerekli olan basınç hidrolik membranlı Eşmesan üretimi pompalar ile sağlanır. İlaçlama tankı olarak fiberglas veya polietilen depo kullanılır. Fan üzerinde bulunan ayırıcı ile istendiği zaman boşa alınarak pervanelerin dönmesi durdurulur. Fanın hareketli pervanesinin yön ayarı yapılarak çıkan hava debisi kontrol edilir. Fan üzerinde ki memelerin açı (hüzme) ve yön ayarı yaparak veya plaketlerini değiştirerek atış mesafesi ve atılan ilaç miktarı ayarlanabilir. Regülatör üzerinde ki dağıtıcı vanalar kullanılarak sağ, sol veya iki yöne de ilaç atışı sağlanabilir.Fan üzerinde bulunan ayırıcı ile istendiği zaman boşa alınarak fan pervanesinin dönmesi durdurulur. Fanın hareketli parvanesinin yön ayarı yapılarak çıkan hava debisi hassas bir şekilde kontrol edilebilir. Fan üzerinde ki memelerin açı ve yön ayarı yaparak veya plaketlerini değiştirerek atış mesafesi ve atılan ilaç miktarı ayarlanabilir. Regülatör üzerinde ki dağıtıcı vanalar kullanılarak sağ, sol veya her iki yöne de ilaç atışı sağlanabilir.

ÜRÜN KATEGORİSİ:

ESDORU TURBO MODELLERİ