İletişim Numarası: (+90) 332 251 0231

logo
Dil Tercihleri
tr en ar
KATEGORİLER:

100 lt El arabası tipi ilaçlama makinemiz her türlü ağaç ve sera ürünlerinin ilaçlanmasının yanısıra çeşitli sektörlerde de dezenfekte işleri içinde kullanılmaya uygundur.

ÜRÜN KATEGORİSİ:

ELARİ MODELLERİ

200Lt El arabası tipi ilaçlama makinemiz her türlü ağaç ve sera ürünlrinin ilaçlanmasının yanısıra çeşitli sektörlerde de dezenfekte işleri içinde kulanılmaya uygundur.

ÜRÜN KATEGORİSİ:

ELARİ MODELLERİ

Küçük ölçekteki bağ ve bahçelerde kullanılmak için geliştirilmiş Çapa arkası ilaçlama makinasıdır. Sürücü için oturma yri mevcuttur, çapa makinesi ile birlikte hareket ederek veya hareketsiz halde iken ilaçlama yapabilmektedir. Ve iki ilaçlama arasında geçiş için herhangi bir parça sökümü veya tekerleklerin boşa çıkarılması gerekmez Elle yapılan ilaçlamalarda bir kullanıcı makinenin hareketini kontrol etmekte , diğer bir kulanıcı ise püskürtme tabancası ile ilaçlama yapmaktadır. İstenirse tek kulanıcı dur kalk yaparak tek başına ilaçlamada yapabilir.

ÜRÜN KATEGORİSİ:

ELARİ MODELLERİ

400 Lt El Arabası tipi ilaçlama makinemiz her türlü ağaç ve sera ürünlerinin ilaçlanmasının yanısıra çeşitli sektörlerde de dezenfekte işleri içinde kulanılmaya uygundur .

ÜRÜN KATEGORİSİ:

ELARİ MODELLERİ